O nás

Otevřeme vám dveře do světa tetování

I když máme salón plnej jehel a sídlíme na Žižkově, rozhodně se u nás nemusíte bát. Jsme tu pro všechny, kteří chtějí zážitek na celý život, poznat spoustu fajn lidí a navíc si z toho odnést dokonalé tetování. Celé to u nás začíná už mezi dveřmi. Jsme tu totiž pro ty, co se potřebují cítit pohodlně a výjimečně ještě před tím, než se jich tatér ujme.

Naše priority

Máme jasná
pravidla

Z přesvědčení vám nevytetujeme nic, čeho bychom společně litovali. Všechny kérky striktně za střízliva, po konzultaci a od 18 let. Tečka.

Všechno
společně

My umíme tetovat, vy zase budete mít naše kérky na doživotí. Proto se u nás na svém tetování podílíte hned od začátku. Společně tak zajistíme, že se budete cítit zcela ve své kůži.

Férová
péče

Jsme féroví. U nás máte korektury první měsíc zdarma, protože při hojení tetování může dojít k drobným změnám. Pro lepší hojení nabízíme balíčky speciální kosmetiky.

Luxusní
zážitek

Jsme sice tetovací studio, ale najdete u nás i malou uměleckou galerii, zábavní koutek pro kratší čekání vybavený iPady, sluchátky, zásuvkami a osvěžením od našich sponzorů.

Oboustranná
hygiena

My udržujeme sterilní prostředí a po našich klientech chceme to samé. Uděláte nám radost, když necháte doma své mazlíčky. Přijde nám to fér.

Darujte tetování

Dárkový voucher v hodnotě 2 000 Kč

Potěšte své blízké a darujte jim zážitkové tetování. Voucher vám rádi vystavíme v našem studiu v Praze.

Ceník

Stanovit cenu tetování lze až po osobní schůzce. Nemůžeme vám totiž rovnou tady a teď slíbit cenu předem. Prostě to nejde. Abyste si ale mohli udělat aspoň trochu obrázek, startovní cena je 1 500 Kč.
Chci se objednat